Dionysos

10 last minute termínů
od 3 290 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Theo

42 last minute termínů
od 3 390 Kč

Theo

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Acharavi Garden

225 last minute termínů
od 4 040 Kč

Acharavi Garden

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Fany


16 last minute termínů
od 5 880 Kč

Fany

Bez stravy

3 druhy dopravy

Achousa

4 last minute termíny
od 6 075 Kč

Achousa

3 druhy stravy

Letecky

Stella

12 last minute termínů
od 6 180 Kč

Stella

Bez stravy

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina Řecko poznávací, Rhodos

Letoviska na ostrově Rhodos Afandou, Faliraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Kremasti, Lachania, Lardos, Lindos, Pefki, Rhodos Town, Stegna, Theologos, Rhodos poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Rhodos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Kalithea leží trochu stranou od velkých turistických letovisek na Rhodosu. Naleznete zde pár restaurací, barů, taverniček a obchodů. požitky z koupání znásobují prameny původních termálních lázní umístěných ve skalnatém zálivu uprostřed překrásných zahrad. Zdejší záliv je pro potápěče přímo pohádka.

Kalithea - dovolená na ostrově Rhodos

Kalithea leží asi 5 km od letoviska Faliraki. Kalithea je menší letovisko s pohodovou prázdninovou atmosférou. Je známa svými thermálními lázněmi ležícími ve skalnatém zálivu uprostřed nádher- ných zahrad. Kalithea je výborným výchozím bodem pro řadu výletů po celém ostrově. Do hlavního města jezdí pravidelná autobusová linka, ale na řadu velmi zajímavých míst na Rhodosu se dostanete jen autem nebo na motorce.

Kalithea - dovolená s dětmi na ostrově Rhodos

Letovisko má malou písečnou pláž. Vstup do moře je pozvolný, vhodný pro malé děti. Na východní straně méně fouká a moře je zde klidné. V centru naleznete množství obchůdků, taveren a restaurací s nabídkou převážně řeckých specialit, ale i příznivci světové kuchyně si zde přijdou na své. Pro sebe i děti vyberte některý z nabízených výletů. Na př. výlet lodí, okruh kolem ostrova s prohlídkou antických pozůstatků, nebo večerní prohlídka města Rhodos a další. Kalithea je vyhledávána milovníky potápění. Ale i ostatní sportovci si přijdou na své. Mají zde tenisové kurty, volejbal, lukostřelbu, kulečník, vodní sporty na pláži atd.

Kalithea - ubytování a strava na ostrově Rhodos

Kalithea leží stranou od velkých turistických center. Přímo ve středisku je malá písečná pláž. Řecká kuchyně je velmi chutná. Ochutnáte zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku. Samozřejmě i nealko nápoje zdejší výroby.

Kalithea - zájezdy se slevou na ostrov Rhodos

Ochotně pro Vás vyhledáme veškeré slevy (first a last minut, event.ubytování pro děti zdarma), které se Vás týkají. Rezervaci zvolte včas!

Kalithea - pláže a koupání na ostrově Rhodos

Malá písečná pláž se nachází přímo ve středisku a díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná i pro malé děti. Díky tomu, že se Kalithea nachází na východní straně ostrova Rhodos, je zde téměř bezvětří a moře je tak klidné. Voda je průzračná, takže si zde na své přijdou milovníci potápění. Kousek od Kalithei se nachází také dvě skalnaté zátoky s tavernou. V letovisku Kalithea jsou připraveny pláže Kalithea a Kalithera SPA.

Řecko - Rhodos - last minute - Kalithea
Řecko - Rhodos - last minute - Kalithea
Řecko - Rhodos - last minute - Kalithea
Řecko - Rhodos - last minute - Kalithea
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus