Princess Flora

143 last minute termínů
od 12 980 Kč

Princess Flora

3 druhy stravy

Letecky

Virginia

133 last minute termínů
od 13 490 Kč

Virginia

Polopenze, All inclusive

Letecky

Kresten Palace

11 last minute termínů
od 16 090 Kč

Kresten Palace

3 druhy stravy

Letecky

Romanza Mare

10 last minute termínů
od 16 990 Kč

Romanza Mare

Polopenze

Letecky

Fun & Active Kalithea Mare Palace

114 last minute termínů
od 17 980 Kč

Fun & Active Kalithea Mare Palace

Polopenze, Plná penze

Letecky

Eden Roc Resort

154 last minute termínů
od 21 590 Kč

Eden Roc Resort

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina Řecko poznávací, Rhodos

Letoviska na ostrově Rhodos Afandou, Faliraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Kremasti, Lachania, Lardos, Lindos, Pefki, Rhodos Town, Stegna, Theologos, Rhodos poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Rhodos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Kalithea leží trochu stranou od velkých turistických letovisek na Rhodosu. Naleznete zde pár restaurací, barů, taverniček a obchodů. požitky z koupání znásobují prameny původních termálních lázní umístěných ve skalnatém zálivu uprostřed překrásných zahrad. Zdejší záliv je pro potápěče přímo pohádka.

Kalithea - dovolená na ostrově Rhodos

Kalithea leží asi 5 km od letoviska Faliraki. Kalithea je menší letovisko s pohodovou prázdninovou atmosférou. Je známa svými thermálními lázněmi ležícími ve skalnatém zálivu uprostřed nádher- ných zahrad. Kalithea je výborným výchozím bodem pro řadu výletů po celém ostrově. Do hlavního města jezdí pravidelná autobusová linka, ale na řadu velmi zajímavých míst na Rhodosu se dostanete jen autem nebo na motorce.

Kalithea - dovolená s dětmi na ostrově Rhodos

Letovisko má malou písečnou pláž. Vstup do moře je pozvolný, vhodný pro malé děti. Na východní straně méně fouká a moře je zde klidné. V centru naleznete množství obchůdků, taveren a restaurací s nabídkou převážně řeckých specialit, ale i příznivci světové kuchyně si zde přijdou na své. Pro sebe i děti vyberte některý z nabízených výletů. Na př. výlet lodí, okruh kolem ostrova s prohlídkou antických pozůstatků, nebo večerní prohlídka města Rhodos a další. Kalithea je vyhledávána milovníky potápění. Ale i ostatní sportovci si přijdou na své. Mají zde tenisové kurty, volejbal, lukostřelbu, kulečník, vodní sporty na pláži atd.

Kalithea - ubytování a strava na ostrově Rhodos

Kalithea leží stranou od velkých turistických center. Přímo ve středisku je malá písečná pláž. Řecká kuchyně je velmi chutná. Ochutnáte zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku. Samozřejmě i nealko nápoje zdejší výroby.

Kalithea - zájezdy se slevou na ostrov Rhodos

Ochotně pro Vás vyhledáme veškeré slevy (first a last minut, event.ubytování pro děti zdarma), které se Vás týkají. Rezervaci zvolte včas!

Kalithea - pláže a koupání na ostrově Rhodos

Malá písečná pláž se nachází přímo ve středisku a díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná i pro malé děti. Díky tomu, že se Kalithea nachází na východní straně ostrova Rhodos, je zde téměř bezvětří a moře je tak klidné. Voda je průzračná, takže si zde na své přijdou milovníci potápění. Kousek od Kalithei se nachází také dvě skalnaté zátoky s tavernou. V letovisku Kalithea jsou připraveny pláže Kalithea a Kalithera SPA.

Řecko - Rhodos - last minute - Kalithea
Řecko - Rhodos - last minute - Kalithea
Řecko - Rhodos - last minute - Kalithea
Řecko - Rhodos - last minute - Kalithea
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus